W 1999 roku 13 kwietnia przy ul. Brzozowej w Elblągu powstał sklep zoologiczny. Jako pierwsi w naszym mieście otworzyliśmy duży sklep łamiąc wszelkie stereotypy . Stworzyliśmy odpowiedni klimat, który został zaakceptowany i bardzo szybko zdobyliśmy zaufanie klientów.

Staramy się dostosować do potrzeb rynkowych i unowocześniamy nasze sklepy pod względem technicznym i wizualnym. Stawiając na jakość obsługi i wyszkolony personel - dostosowaliśmy standard sklepów do najlepszych w Polsce i zagranicą. Naszym celem jest osiąganie wysokich wyników sprzyjających rozwojowi naszej firmy.


Aby zapewnić jak najwyższy komfort klientowi - oferujemy na bieżąco dużo promocji i atrakcyjne upusty cenowe. Nie jesteśmy obojętni na los zwierzaków i współpracujemy ze schroniskiem oraz innymi organizacjami działającymi na ich dobro.

Do wszystkich naszych sklepów można przychodzić wraz ze swoimi zwierzętami !!!


       Personel pracujący w sieci naszych sklepów nie jest przypadkowy. Ze względu na charakter sklepu i pewną specyfikę - każdy sprzedawca jest miłośnikiem zwierząt i jednocześnie pasjonatem w danej dziedzinie.
       W zoologii nie ma miejsca dla innych osób, które nie spełniają tych kryteriów. Klient, który hoduje zwierzęta musi się czuć komfortowo wiedząc iż będzie dobrze zrozumiany i należycie obsłużony. 

    Kładziemy nacisk na wiedzę i umiejętność sprzedaży. Systematycznie uczestniczymy we wszystkich szkoleniach organizowanych przez firmy z nami współpracujące.  Wiedza i bezpośredni kontakt z klientem to nasz atut, szczególnie teraz w dobie internetu, gdzie bardzo ważne jest to aby nie dać żadnych powodów klientowi do zakupów w sklepie internetowym.  Monitorujemy ceny w internecie i staramy się być konkurencyjni.


     Jest to specjalistyczny sklep i nie chodzi tylko o podanie towaru z półki jak to wygląda zazwyczaj w sklepach marketowych , ale wytłumaczenie klientowi jakie jest przeznaczenie i działanie danego asortymentu.  

     I tu mają świetne pole do popisu nasi sprzedawcy. Są to prawdziwe rekiny w swojej klasie.