We wszystkich naszych sklepach na łącznej powierzchni 500m2 oferujemy ponad 30 tyś. asortymentu dla psów, kotów, ryb, gadów, ptaków, gryzoni, koni i jeźdźca. Staramy się posiadać w ofercie wszystkie niezbędne artykuły potrzebne do opieki nad zwierzętami.

       W dobie internetu klient co raz częściej korzysta ze sklepów internetowych, ponieważ wydaje się że jest taniej i wygodniej. Jednak gorąco zachęcamy do zakupów u nas, ponieważ jesteśmy bardzo konkurencyjni nie tylko w stosunku do innych sklepów stacjonarnych, ale również do sklepów internetowych. A dla tych, którzy cenią sobie wygodę  przygotowaliśmy ofertę dowozu do domu w przypadku zakupów o dużej ilości lub o dużych gabarytach. 

        Nasi pracownicy pomogą Ci wybrać odpowiednie produkty. Dowiedz się, co jest najlepsze dla Twojego zwierzaka.


Najbardziej popularny wśród zwierząt ulubieniec człowieka to pies domowy. W społeczeństwie ludzkim zajmuje dość wyjątkową pozycję. Związek między psem i człowiekiem przypomina więż dwóch bardziej lub mniej mięsożernych ssaków, które od wieków dzielą schronienie, pożywienie, pogodę i niepogodę oraz los ; ssaków które nawzajem się wykorzystują, kłócą i łaszą do siebie, razem pracują i bawią się.

Człowiek wykorzystuje psa w różny sposób: do pilnowania swojego obejścia, jako przewodnika, myśliwego, obrońcę, tropiciela, czy zwierzę pociągowe, psy w domowych pieleszach grzeją stopy swym właścicielom.

     Zadbaj więc i Ty o swojego pupila i przyjdż do jednego ze specjalistycznych sklepów w sieci zoologicznej REKIN, gdzie nabędziesz szereg akcesorii niezbędnych do jego utrzymania. Posiadamy na stanie różne smycze, obroże, kagańce, produkty na pchły, kości do gryzienia, naczynia,  oraz nosidełka dla zwierząt we wszystkich rozmiarach i zabawki - wszystko czego może potrzebować Twój pies znajdziesz właśnie u nas. 

    Obecnie wszędzie można kupić karmę dla psa, ale w naszych sklepach możesz kupić coś wyjątkowego, specjalnego i dobrego! 
Odpowiednio zbilansowana karma dla psa zapewni mu odpowiednio dobrane składniki niezbędne do prawidłowego rozwoju, bo zdrowe zęby, piękna siersć, oraz wspaniała kondycja jest tego zasługą.


Człowiekowi o skłonnościach domatorskich, spragnionemu równego, spokojnego rytmu życia, kochającemu piękno, a także wyposażonemu w pewne cechy refleksyjne, lepiej będzie odpowiadał kot, bez względu na to czy będzie to kot rasowy, czy też pospolity "dachowiec" . Koty są niezwykle pięknymi zwierzętami. 

Uroda i zwinność ruchów, urzekająca proporcjonalność budowy ciała, zdumiewająca mimika, głębia i przenikliwość spojrzenia, nade wszystko zaś pewna tajemniczość sposobu życia, zaskakujące i z pozoru zagadkowe reakcje - wszystko to sprawia że kot jest interesującym towarzyszem człowieka. Kto zaskarbił sobie przywiązanie tego zwierzęcia, kto wszedł z nim w bliski kontakt, ten wie, jak dużo osiągnął i jak bardzo wzbogacił swoje własne życie.

  Jeśli zależy Ci na Twoim pupilu i dbasz o niego należycie -koniecznie odmień jego odżywianie dając mu to co jest dla kota najlepsze. Źródłem energii dla kota są składniki zawarte w pożywieniu.
Nie pozostając obojętnymi wobec tego faktu i dla naszych klientów posiadających koty - oferujemy wszechstronny asortyment karm suchych oraz w puszkach i saszetkach.

    W sieci sklepów zoologicznych "REKIN" nabędziesz nie tylko dobre kocie jedzenie, ale także wiele ciekawych zabawek w formie sztucznej myszki, grzechotki, wędki, piłeczki i innych psotnych rzeczy. Nie zapominając o bardzo ważnej higienie posiadamy bardzo duży wybór piasków do kuwet.


Każdy może hodować ryby, a są one szczególnie odpowiednie w niedużych mieszkaniach i w blokach. Zabiegi konieczne przy posiadaniu akwarium nie są czasochłonne, karmienie i inne czynności zajmują dosłownie kilka minut dziennie, a dodatkowo około godziny raz w tygodniu.
Decydując się na prowadzenie hodowli akwaryjnej możemy mieć pewność, że wpłynie to na poszerzenie naszej wiedzy. 

Obserwacja zachowania ryb i zjawisk zachodzących w akwarium rozwinąć może zainteresowania biologiczne, a poznawanie ich trybu życia w warunkach naturalnych może poszerzyć wiedzę geograficzną. 

Zapraszamy akwarystów, oraz tych co zaczynają przygodę z akwarystyką do naszych sklepów na ul.Brzozowej i na ul.-go Maja. Nasi sprzedawcy to pasjonaci akwarystyki, którzy służą zawsze pomocą i pomogą skompletować Ci zbiornik, oraz dobrać odpowiednio ryby. Ponad to w ofercie posiadamy duży wybór sprzętu oraz pokarmów.

Oprócz różnych rozmiarów akwarii oferujemy przepiękne dekoracje, tła i kamienie. 


Wzrasta liczba osób zajmujących się hodowlą zwierząt terraryjnych, tj. trzymanych w terrariach. Za zwierzęta terraryjne uważa się najczęściej płazy i gady, aczkolwiek mogą to być również drobne ssaki lub bezkręgowce. Dla kogoś kto naprawdę interesuje się zwierzętami, terrarystyka ma szanse stać się pasjonującym hobby.

 Pierwsi terraryści zajmowali się hodowlą zwierząt krajowych schwytanych na wolności. Dzisiaj hoduje się raczej zwierzęta egzotyczne, których w naszym sklepie nie brakuje. W Centrum zoologicznym "REKIN" możesz nabyć: Kraby afrykańskie, mułoskoczki, żółwie wodne, żaby wodne, węże wodne i lądowe, legwany, pająki , kameleony, gekony, agamy, patyczaki, straszyki i inne.
Oferujemy cały zestaw akcesorii niezbędnych do hodowli zwierząt w terrarium.

Dla właścicieli skorpionów i pająków dostarczamy na zamówienie świerszcze. Przyjmujemy zamówienia na wszystkie zwierzęta, które nie są objęte ochroną gatunkową. Termin realizacji do 14 dni. 
Pełna dokumentacja !!!
Oczywiście największym zainteresowaniem cieszą się żółwie wodne, do których posiadamy duży wybór terrariów o różnych wymiarach i wiele akcesorii niezbędnych do hodowli. Oferujemy: pokarmy suche (gammarus i granulaty) i mrożone.


Trzymane ptaków w niewoli znane jest jako hobby od ponad 4000 lat, a zaczęło się od przetrzymywania dzikich ptaków jako źródła pokarmu.

Chów ptaków może mieć wiele postaci. Można na przykład mieć jako pupila pojedyńczego ptaka w klatce lub zdecydować się na wolierę ogrodową. Ta może być urozmaicona roślinnością w celu stworzenia sztucznego środowiska na przykład dla grupy małych ptaków.

Zadaniem naszych sklepów jest dostarczyć Twojemu pierzastemu przyjacielowi wszystkiego co jest mu niezbędne do życia. Duży wybór klatek pozwala na wybranie odpowiedniego lokum pod względem wielkości jak i ceny. 

Pokarm oraz baseny, karmniki i pojniki, huśtawki i zabawki, gniazdka i wypełniacze, budki lęgowe i inne drobne akcesoria nabędziesz w każdym z naszych sklepów. Ptaki dostępne są wyłacznie na ul.Brzozowej w Rekinie i na 1-go Maja w Czterech łapach.
  W stałej ofercie posiadamy: kanarki, papużki falise i nimfy. Dostępne są również inne ptaki na zamówienie. 


W żadnym domu, szczególnie tam gdzie są dzieci nie powinno zabraknąć zwierzęcia. Nie każdy z nas jednak z różnych względów może pozwolić sobie na kupno psa lub kota. I nie każdy też chciałby akurat któreś z tych zwierząt posiadać. Są wśród nas miłośnicy królików, szynszyli, chomików, myszek, myszoskoczków, świnek morskich, a nawet szczurów. Bez względu na to, jakie zwierzę będziemy mieć w domu wzbogaci ono na pewno nasze życie i uzupełni naszą wiedzę o przyrodzie. 

Dla dzieci będzie nie tylko atrakcją, obiektem obserwacji ale też jedną istotą więcej do kochania.
Łatwiej jest wykształcić poczucie odpowiedzialności i postawę opiekuńczości u dzieci obcujących na co dzień ze zwierzętami.

We wszystkich sklepach naszej sieci oprócz sklepu na starówce możesz kupić zwierzątko, które czeka właśnie na Ciebie. W stałej ofercie posiadamy: Króliki miniaturowe, świnki morskie, szynszyle, koszatniczki, szczury hodowlane, chomiki syryjskie i dżungalskie, myszoskoczki, myszki.
Na zamówienie sprowadzamy tchórzofretki.

Pokarmy, przysmaki, klatki, oraz akcesoria do nich dostępne są we wszystkich sklepach naszej sieci.

Decydując się na kupno jakiegokolwiek zwierzęcia musimy zdać sobie sprawę z tego, iż jest to istota żywa, a nie martwa rzecz, która gdy się znudzi zostaje odstawiona na półkę lub wyrzucona. Posiadanie zwierzęcia to nie tylko przyjemność, ale przede wszystkim obowiązek.